Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Erkek Erkeğe

11 Kasım 2021 - 9 Aralık 2021

Uzun yıllardır epey içli dışlı olduğum çember geleneğini (the way of council), karma grupların yanı sıra sadece erkeklerle de paylaşmaya dair içimde bir ateş yanmaya başladı son zamanlarda. Yaşadığım bölgedeki canlarla yüz yüze buluşmalara başladık; bu ise daha uzaktaki dostlarla da bir araya gelebilmek için yapılan bir çağrı…

Güvenli ve şefkatli bir alanda dört hafta boyunca hâllerimizi, hikâyelerimizi ve aslında içimizde ne canlı ise onu paylaşma niyeti ile oluşan davete hoş geldiniz.

Geçtiğimiz haftalarda belirtmiş olduğum üzere erkeklerin bir araya gelme, birbirine kol kanat germe, sıkı bağlar kurma ve erkek kardeşliğin (biraderliğin) ne olduğunu hatırlama ve birbirinin aynasında kendisiyle daha net yüzleşme vaktinin çoktan geldiğini düşünüyorum. Günümüzde bilge büyüklerin yokluğunda el yordamıyla ilerlediğimiz “insan olma” ve -bu çağrı özelinde- “erkek olma” yolculuklarında birbirimize destek olma ve hep beraber yol alma ihtiyacımızı çok daha derinden seziyorum.

Buyurur muydunuz canım adamlar? ❤

Bu davet, dört çevrimiçi çemberi ve bunlar arasında kalan zamanlarda katılımcılar arasında gerçekleşecek olan iletişimi kapsamaktadır. Başvuran can’ların dört buluşmanın tamamına katılma niyetinde ve ara süreçlerde yönlendirmeler doğrultusunda grup içinde paylaşmaya ve dinlemeye açık olmalarını bekliyorum (günde ortalama yarım saatinizi alabilir).

Buluşma zamanlarımız; 11 ve 18 Kasım, 2 ve 9 Aralık Perşembe – 21.00 – 23.30

Bu ve tüm çalışmaları armağan ruhuna uygun olarak, belirli bir ücret etiketi koymadan gerçekleştiriyorum. Genellikle fikir sahibi olunması açısından önerilen bir aralık paylaşıyorum; bu aralıkta kalabileceğiniz gibi altına inme ve üstüne çıkma konusunda tamamen özgürsünüz. Sürecimiz tamamlandıktan sonra gönlünüzden geçen karşılığı iletebilmeniz için bir alan açacağız.

Katılmak için profil sayfamdan ulaşabileceğiniz kısa başvuru formunu doldurmanız yeterli.

12 kişiye ulaştığımız an kayıtlarımız dolacak ve sonraki başvuruları yedek olarak değerlendireceğiz.

Hayırlara vesile olsun…

#erkekçemberi #çember #thewayofcouncil #council #erkekerkeğe

Detaylar

Başlangıç:
11 Kasım 2021
Bitiş:
9 Aralık 2021
Etkinlik Kategori:

Mekan

çevrimiçi