İletişim ve Armağan

Armağan

Her ne kadar sistem, yaptıklarımı metalaştırmamı ve onu satarak bundan para kazanmamı salık verse de ben bu denklemi değiştirebildim. Yaptığım her şeyi, bütünün hayrına olması niyeti ve umuduyla yapıyor ve ortak kullanıma öylece sunuyorum. Yazılarımı okumak için herhangi bir yayın satın almanız veya abone vs. olmanız gerekmiyor; kitabımı okumanız için PDF olarak indirmeniz veya basılı kitabı dağıtım noktalarından istemeniz yeterli*; çağrıda bulunduğum buluşmalara katılım için de belli bir tutarı ödemeyi garanti etmenizi talep etmiyorum. Yapıyor, paylaşıyor ve kendimi karşılık armağanlarına açıyorum. Ve ne mutlu ki yıllardır bu şekilde döndürebiliyorum tekerleği.

Velhasıl gerek yazdıklarım gerek yaptıklarıma dair her türlü karşılık armağanını neşe ve keyifle kabul ediyorum. İçinizde hayatıma destek olmaya dair bir şeyler uyandığı takdirde lütfen bana ulaşın. 🙂

*2019 itibariyle dağıtım noktalarının çoğunda tükendi.

E-posta grubu

Gerçekleştirdiğim etkinlikleri ve diğer bazı duyuruları paylaşabilmek için kurmuş olduğum e-posta grubuna dahil olmak isterseniz emreden-duyurular+subscribe@googlegroups.com adresine boş bir e-posta göndermeniz ve gelecek olan onay iletisini kabul etmeniz yeterli.

E-posta

emreertegun@gmail.com

Takip edin